Interesē piedāvājums privātiem klientiem? Atklājiet piedāvājumu privātiem klientiem

PROFESIONĀLIE KLIENTI

Automašīnas vecums:

Izvēlēties automašīnas modeli:

Jaunais CLIO Jaunais CLIO
CLIO GENERATION CLIO GENERATION
Jaunais CAPTUR Jaunais CAPTUR
CAPTUR CAPTUR
MEGANE / MEGANE GRANDTOUR MEGANE / MEGANE GRANDTOUR
Jaunais MEGANE Jaunais MEGANE
MEGANE GRANDCOUPE MEGANE GRANDCOUPE
Jaunais MEGANE R.S. Jaunais MEGANE R.S.
SCENIC / GRAND SCENIC SCENIC / GRAND SCENIC
KADJAR KADJAR
TALISMAN / TALISMAN GRANDTOUR TALISMAN / TALISMAN GRANDTOUR
Jaunais KOLEOS Jaunais KOLEOS
ESPACE ESPACE

Izvēlēties versiju:

Līguma darbības termiņš

60 Mēneši

.

Nobraukums

100000 km

Šādam līguma termiņam ir tikai viens piedāvājums. Vēlieties uzzināt par citiem piedāvājumiem? Mainīt līguma darbības termiņu.

Izvēlēties apmaksas veidu

Easy Service Promo
99,00 € *

*Jautājiet tirgotājam par akciju

Easy Service hooldusleping hõlmab osade vahetust ja kontrolli teostamist sõiduki tehnilise hoolduse programmi alusel, vastavalt Renault soovitustele, kattes mehaaniliste, elektriliste ja elektrooniliste rikete kõrvaldamise kulud nii varuosadele kui tööle ning ka Renault Assistance'i teenuse Euroopas, 24 tundi päevas, 7 päeva nädalas. Lepingu võib sõlmida 12 kuu jooksul alates sõiduki tehasegarantii alguskuupäevast kuni esimese hoolduse teostamiseni. Lisainfo saamiseks külasta lähimat Renault esindust.

Sniegtā informācija attiecas uz automašīnām, sākot no gada, kuru iepriekš izvēlējies Klients. Akcijas nevar apvienot ar citiem piedāvājumiem / akcijām. Automātiskajā individuālajā piedāvājumā sniegtā informācija nav uzskatāma par piedāvājumu Civilkodeksa izpratnē un nav uzaicinājums uz pārrunām. Individuāli noteikumi un pakalpojuma cena, darbības termiņš un nobraukuma ierobežojumi ir norādīti līgumā, kurš tiek slēgts ar Autorizēto pārstāvi. Sniegtā informācija jebkurā laikā var tikt mainīta. Sīkāku informāciju par piedāvājumu var uzzināt no Renault Autorizētajiem partneriem.